«

»

Print this نوشته

تثبيت زمين هاي ورزشي مهم ترين خواسته ورزشکاران محلات اهواز است

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال شهرستان کارون،حميد باوي بحره، رئيس هيات فوتبال و دبير کل مجمع معتمدين شهرستان کارون و نايب رئيس کانون بازنشستگان اهواز است.

باوی بحره

 

کمبودها و مشکلات ورزش شهرستان کارون خبرگزاري موج از خوزستان را بر آن داشته تا با وي گفت و گويي کوتاه انجام دهد. باوي بحره در ابتداي سخنان خود اظهار داشت:شهرستان کارون حدود دوسال است که از پيکره اهواز جدا شده و با کمبودها و مشکلات فراواني مواجه است اما علي رغم همه اين مشکلات ورزش شهرستان و خصوصا رشته فوتبال دوران بسيار فعالي را پشت سر مي گذارد.
ادامه اين گفت و گو را با يکديگر مرور مي کنيم.

باسلام ابتدا شمه اي از فعاليت هاي هيات فوتبال شهرستان کارون را بيان کنيد.
بنده هم خدمت شما و مخاطبان ارجمند خبرگزاري وزين موج سلام عرض مي کنم. در پاسخ به سوال شما بايد بگويم در اين زمينه فعاليت هاي زيادي انجام شده است که به صورت تيتروار براي شما بيان مي کنم:
1-برگزاري مسابقات ليگ شهرستان باشرکت پنج تيم
2-برگزاري مسابقات رده هاي نونهالان، نوجوانان، جوانان، اميد و پيشکسوتان در زمين هاي خاکي
3- برگزاري کلاس آموزش مربي گري D آسيا با تدريس حاج حسن سالمي
4-تشکيل کلاس دانش افزايي داوري براي تعداد 50 داور باتدريس دکتر هوشنگ نصير زاده
5- و برگزاري مسابقات با مناسبت هاي مختلف( غير رسمي) مانند دهه فجر،هفته دفاع مقدس، هفته نيروي انتظامي،هفته بسيج و تشکيل يادواره زنده ياد قاسم الهايي.

نخستين اقدامات شما پس از تشکيل هيات فوتبال چه بود؟

پس از تشکيل هيات فوتبال اقدامات متعددي انجام شد اما در بدو امر، دعوت از افراد با تجربه و با سابقه در کادر هيات و تشکيل کميته هاي مختلف، تعيين محل براي هيات در فرهنگ سراي مهديه، و دعوت از هفت تيم قديمي جهت تشکيل باشگاه ها از جمله مصاديق اقدامات انجام شده است.

از امکانات و تاسيسات ورزشي موجود بگوييد

پنج سالن چند منظوره در شهرستان کارون وجود دارد که يکي از سالن ها متعلق به سپاه پاسداران است. پنج زمين چمن مصنوعي کوچک در اختيار داريم که سه زمين فعال هستند و دوتاي ديگر آماده بهره برداري شده اند.همچنين از آقاي کياني زاده قول مساعدت گرفتيم که در اعتبارات سال 95 بودجه ساخت ورزشگاه را بگنجاند.

فوتبال محلات در شهرستان کارون چه وضعيتي دارد؟

220 تيم محلات در رده هاي مختلف سني فعاليت دارند که از اين تعداد جام حذفي سال گذشته را باشرکت 128 تيم برگزار کرديم. همچنين يادآور مي شوم همه اين تيم ها زير نظر کميته محلات هيات فوتبال فعاليت مي کنند.

به عنوان فردي که چندين سال مسوول ورزش محلات اهواز بوده ايد، ورزش محلات را چگونه ارزيابي مي کنيد؟

متاسفانه ورزش محلات فقط در فوتبال خلاصه شده و به ديگر ورزش ها اهميت چنداني داده نمي شود همچنين به علت نبود سالن و اماکن مشخص براي بانوان اين ورزش فقط براي آقايان ميسر است که در خصوص اين امر بارها با مسوولين امر جلساتي داشتيم ولي نتيجه اي حاصل نشد.

فوتبال در محلات به چه شکل جريان دارد؟

فوتبال در تمام محلات مناطق هفت گانه با برگزاري مسابقات يادواره اي و دوستانه در طول سال فعال است. درآينده اي نزديک نيز ليگ طلايي محلات از کليه مناطق اهواز آغاز خواهد شد.

مشکل عمده فوتبال محلات چيست؟

تثبيت زمين هاي ورزشي، مهم ترين خواسته ورزشکاران محلات اهواز است که در اين خصوص پيگيري هاي مکرري با استانداري و فرمانداري و شهرداري و اداره کل ورزش جوانان انجام شده و از استاندار محترم آقاي مقتدايي خواستار رسيدگي به اين موضوع هستيم.

و سخن پاياني؟

ابتدا از شهردار محترم اهواز، سيدخلف موسوي بابت اهداي البسه به ورزش محلات اهواز سپاسگزاري مي کنم و بعد از ايشان مي خواهم وعده اي که در خصوص جدول گذاري و حصارکشي زمين ها که توسط ايشان در حضور همه مربيان داد

Permanent link to this article: http://www.karoonfootball.ir/%d8%aa%d8%ab%d8%a8%d9%8a%d8%aa-%d8%b2%d9%85%d9%8a%d9%86-%d9%87%d8%a7%d9%8a-%d9%88%d8%b1%d8%b2%d8%b4%d9%8a-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%aa%d8%b1%d9%8a%d9%86-%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%87-%d9%88%d8%b1/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>