«

»

Print this نوشته

مراسم تجلیل از پیشکسوتان فوتبال کارون برگزار شد

به گزارش واحد خبر هیات فوتبال شهرستان کارون،مراسم تجلیل وتقدیر از پیشکسوتان فوتبال شهرستان کارون با حضورآیت الله دکتر محسن حیدری در فرهنگسرای شهرکوت عبدالله برگزارشد.

مراسم تجلیل وتقدیر از پیشکسوتان فوتبال شهرستان کارون با حضورآیت الله دکتر محسن حیدری ، حاج حمید باوی بحره مسئول هیات فوتبال شهرستان کارون ،فرمانده ناحیه سپاه کارون و جمعی از مسئولین شهرستان در فرهنگسرای شهرکوت عبدالله برگزارشد.

در این مراسم که با هدف تکریم پیشکسوتان برگزار می شد، از جمعی از پیشکسوتان فوتبال شهرستان کارون تجلیل شد.

امام جمعه موقت اهواز با اشاره به این که قدر و منزلت پیشکسوتان، بسیار بالا است و عمری را در ورزش وقت گذاشتند و بدن خود را ورزیده و روح را هماهنگ و با نشاط نگه داشته اند، ادامه داد: این روحیه را به جوانان محلات منتقل کردید و با این کار این قشر سرزنده و شاداب خواهند شد.

 

 

آیت الله دکتر محسن حیدری اضافه کرد: پیشکسوتان ورزش با فراهم کردن فضای ورزش و نشاط، جوانان را از آسیب های اجتماعی دور نگه دارند و تقدیر از انسان های شایسته سبب نهادینه شدن خوبی و این فرهنگ ها می شود.

مسئول هیئت فوتبال شهرستان کارون نیز در ادامه از وجود ورزشکاران صاحب آوازه ونام در این شهرستان خبرداد وافزود:پیشکسوتان گنجینه تمام ناشدنی هستند که باید از وجود مبارک آنها استفاده کرد.

 

 

حمید باوی بحره رئیس هیات فوتبال شهرستان کارون اظهار کرد:پیشکسوتان فراوانی در سطح شهرستان وجود دارند که درآینده نزدیک از همه آنها تجلیل بعمل خواهد آمداما انتخاب نمونه ای از دریا کاربس سخت بوده که هیئت فوتبال توانسته باتوجه به شرایط سنی این تعداد از عزیزان را دعوت نماید.

وی از باشگاهی کردن ۶تیم محلی در سال جاری خبرداد وتاکید کرد:در آینده نزدیک ورزش شهرستان مخصوصا فوتبال حرف های زیادی برای گفتن دارد.

 

Permanent link to this article: http://www.karoonfootball.ir/%d9%85%d8%b1%d8%a7%d8%b3%d9%85-%d8%aa%d8%ac%d9%84%db%8c%d9%84-%d8%a7%d8%b2-%d9%be%db%8c%d8%b4%da%a9%d8%b3%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d9%81%d9%88%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d9%84-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d9%88%d9%86/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>