«

»

Print this نوشته

منتخب شهرستان کارون بزودی در میادین فوتبال کشوری حاضر خواهد شد

منتخب شهرستان کارون بزودی در میادین کشوری از حیثیت فوتبال خوزستان با قدرت و فوتبال ذاتی که شاخصه مردان مستطیل سبزش است حضور خواهد یافت ، برای این حضور حجت الاسلام خضیراوی امام جمعه،دکتر شریعتی استاندار و مطمئنا حمید باوی بحره رئیس هیئت فوتبال زحمات زیادی کشیده اند

منتخب شهرستان کارون بزودی در میادین فوتبال کشوری حاضر خواهد شد

 

به گزارش روابط عمومى هيات فوتبال شهرستان كارون،منتخب شهرستان کارون بزودی در میادین کشوری از حیثیت فوتبال خوزستان با قدرت و فوتبال ذاتی که شاخصه مردان مستطیل سبزش است حضور خواهد یافت ، برای این حضور حجت الاسلام خضیراوی امام جمعه،دکتر شریعتی استاندار و مطمئنا حمید باوی بحره رئیس هیئت فوتبال زحمات زیادی کشیده اند.

به همت امام جمعه شهرستان کارون حاج آقا خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون ، مساعدت استاندار خوزستان دکتر شریعتی و همراهی دکتر خنفری فرماندار این شهرستان با میدان داری و کارگردانی حمید باوی بحره مرد نام آشنای فوتبال خوزستان صاحب یک تیم فوتبال منتخب برای حضور در مسابقات استانی گردید.

کوت عبدالله فوتبال خیز که از روزهای نخست راه یافتن فوتبال به ایران تا کنون یکی از قطب ها و معادن استعدادهای ناب و بزرگان فوتبال خوزستان و کشور بوده و هست.

امام جمعه شهرستان کارون پس از آنکه نیازهای اساسی و زیر ساخت های ابتدایی را در امور مختلف شهری با رایزنی ها و مکاتبات و در مواقع لزوم برخوردهای جدی تا حدودی در ریل پیشرفت نشاند .

اینک برای ایجاد روحیه نشاط و شادابی و باز نمودن مسیر بیشتر و فرصت بهتری برای جوانان و بازیکنان کارون فوتبال خیز با مشورت با اهالی فن و با تکیه بر خرد جمعی حمید باوی بحره رئیس هیئت فوتبال شهرستان کارون را که تا کنون بیش از صدها دوره مسابقه ،جام و فوتبال محلات را طراحی ،ساماندهی و ایجاد نموده و ۲۲۰ تیم فوتبال را در شهرستان کارون شناسنامه دار نماید که البته از این حیث کارون رکوردار می باشد ، تشکیل تیم فوتبال را واجب و لازم دانستند.

متاسفانه از نظر اماکن ورزشی (سالن ،زمین و….) شهرستان کارون هم باز رکوردار است البته ازنوع فقر این امکانات و محرومیت کامل ورزشکاران ،مربیان و هیئت های ورزشی آن می باشد

ای کاش مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان یک فرمول خاص و ویژه ایی برای این خطه ورزشی که دارای چندین قهرمان ملی،کشوری و استانی در رشته های مختلفی همچون بوکس،ورزشهای رزمی،شطرنج،وزنه برداری ،بسکتبال و… است.

متاسفانه مشاهده می شود در برخی شهرستانها و شهرها اماکن و زمین های ورزشی هیچ استفاده کننده و ورزشکاری را در خود نمی بینند ، و سئوال اینجاست آیا توزیع اماکن و بودجه توسعه ورزش اصلا به نقشه گسترش رشته ها و گستردگی ورزشکاران در نقاط مختلف توجهی دارد ، یا فقط می سازند ، که ساخته باشند.

استاندار خوزستان برای شهرستان کارون سنگ تمام گذاشته است و به امام جمعه شهرستان کارون هم قول داده و هم رسما دستور داده تا امکانات لازم و اعتبارات خاصی برای تشکیل تیم فوتبال منتخب شهرستان کارون ایجاد شود.

و پیش از این بودجه احداث یک ورزشگاه همراه با سالن چند منظوره را نیز برای شهرستان کارون مصوب نموده است.

حجت الاسلام خضیراوی با تشکیل جلسه ایی رسمی و دعوت از دست اندرکاران هیئت فوتبال شهرستان کارون و برخی پیشکسوتان

رسما آغاز بکار تیم فوتبال شهرستان کارون را به هیئت فوتبال ابلاغ نمود ،

به این هیئت تکلیف نمود تا برنامه ها یی مدون برای جذب بازیکنان و گرفتن تست از بازیکنان این شهرستان را بصورت علمی و هدفمند در دستور کار قرار دهند ، و از همه استعدادهای شهرستان کارون در این زمینه استفاده شود.

حمید باوی بحره نیز از قنواتی مربی خوش نام تیم های مختلف نفت اهوازو… که از اهالی شهرستان کارون است ، و در این جلسه حضور داشت ، خواست تا با توجه به تجربیات و تخصص خوبی که در این زمینه دارد هرچه سریعتر اقدامات لازم را انجام داده تا کار این تیم به فاز جدید خود وارد شود.

 

Permanent link to this article: http://www.karoonfootball.ir/%d9%85%d9%86%d8%aa%d8%ae%d8%a8-%d8%b4%d9%87%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d9%88%d9%86-%d8%a8%d8%b2%d9%88%d8%af%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d9%85%db%8c%d8%a7%d8%af%db%8c%d9%86-%d9%81%d9%88/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>